Zeytinburnu Haşere İlaçlama

Zeytinburnu, İstanbul un kalabalık ilçelerinden biridir. İsmini, Tarihi Yarımada dan, Marmara kıyısına bakılınca, burun şekline benzetilen kıyılarından ve bu bölgedeki zeytinliklerden almıştır. Zeytinburnu nun nüfusu 300.000 e yaklaşmaktadır.

Zeytinburnu Haşere İlaçlama, bu ilçede yıllardan beri kaliteli ve garantili hizmet vermektedir. Zeytinburnu Böcek İlaçlama şubemiz,Zeytinburnu ilçesinde; fare ilaçlama, pire ilaçlama, tahta kurusu ilaçlama, tahta kurdu ilaçlama, kırkayak ilaçlama, çıyan ilaçlama, hamam böceği ilaçlama, yılan ilaçlama, akrep ilaçlama, sinek ilaçlama, çekirge ilaçlama başta olmak üzere tüm haşere ve kemirgen ilaçlamalarını profesyonelce yapmaktadır.

Zeytinburnu Böcek İlaçlama şubemiz, Zeytinburnu nda; ev ilaçlama, bahçe ilaçlama, park ilaçlama, ofis ilaçlama, iş yeri ilaçlama, fabrika ilaçlama, hastane ilaçlama, gemi ilaçlama, araç ilaçlama, şantiye ilaçlama, apartman ilaçlama, boş arazi ilaçlama başta olmak üzere tüm kapalı ve açık alan ilaçlamalarını garantili bir şekilde yapmaktadır. Zeytinburnu Haşere İlaçlama şubemiz 7 gün 24 saat hizmet vermektedir.

Zeytinburnu Böcek İlaçlama şubemizin servis yönlendirdiği semtler şöyle;
Beş Telsiz – Çırpıcı – Davutpaşa – Gökalp – Kazlıçeşme – Maltepe – Merkezefendi – Nuripaşa – Seyitnizam – Sümer – Telsiz – Veliefendi – Yenidoğan – Yeşiltepe

Zeytinburnu Haşere İlaçlama 7 gün 24 saat hizmet vermektedir. Sağlık Bakanlığından onaylı firmamızın haşere ilaçları, Ziraat Mühendislerimiz tarafından hazırlanmaktadır. Garantili ilaçlama ile ekonomik ilaçlama hizmetini bir arada sunan şirketimizin Çağrı Merkezine 7/24 ulaşabilir,detaylı bilgi ve destek alabilirsiniz.

Avrupa Yakası İlaçlama:

Arnavutköy İlaçlama Servisi
Avcılar İlaçlama Servisi
Bağcılar İlaçlama Servisi
Bahçelievler İlaçlama Servisi
Bakırköy İlaçlama Servisi
Başakşehir İlaçlama Servisi
Bayrampaşa İlaçlama Servisi
Beşiktaş İlaçlama Servisi
Beylikdüzü İlaçlama Servisi
Beyoğlu İlaçlama Servisi
Büyükçekmece İlaçlama Servisi
Çatalca İlaçlama Servisi
Esenler İlaçlama Servisi

 

Avrupa Yakası İlaçlama

Esenyurt İlaçlama Servisi
Eyüp İlaçlama Servisi
Fatih İlaçlama Servisi
Gaziosmanpaşa İlaçlama Servisi
Güngören İlaçlama Servisi
Kağıthane İlaçlama Servisi
Küçükçekmece İlaçlama Servisi
Sarıyer İlaçlama Servisi
Silivri İlaçlama Servisi
Sultangazi  İlaçlama Servisi
Şişli İlaçlama Servisi
Zeytinburnu İlaçlama Servisi

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir