Yakuplu Böcek ilaçlama

Yakuplu Böcek ilaçlama hizmeti ile İstanbul, İzmir ve Kocaeli illerinde fare ve böcek ilaçlama hizmeti alabilirsiniz!

Firmamız Beylikdüzü ilçesine bağlı Yakuplu semtinin her bölgesinde Yakuplu ilaçlama servisi olarak haşere ve farelere karşı ilaçlama hizmet vermektedir.

Yakuplu ilaçlama servisi yılların verdiği tecrübeyle ilaçlama yöntemlerini birleştirerek haşere ve kemirgen sorunu kökünden çözmektedir. Haşere ve fareler kendi aralarında farklı türlere ayrılırlar. İnsan kanı ile beslenen pire, bit, kene gibi canlılar insanları ve hayvanları ısırarak beslenmektedirler. Bu canlılar taşıdıkları mikrop ve virüsler nedeniyle birçok zararlı hastalığın bulaşmasına neden olurlar. Örneğin; kene, Kırım Kanamalı Kongo hastalığını bulaştırarak geçmiş zamanlarda çok sayıda insanın ölümüne sebep olmuştur. Farelerin insanları ısırması sonucu veba, humma ve parazitsel hastalıkların mikrobunu bulaşmaktadır. Daha birçok haşere ve kemirgen türü maddi zararlara da yol açarak yaşantımızı olumsuz olarak etkilemektedirler. Yaşam alanlarımıza yerleşen haşere ve kemirgen türlerinden kurtulmanın en etkili ve güvenli yolu profesyonel ilaçlama şirketlerinden destek almaktır.

Her haşere türünün kendine özgü bir ilaçlama yöntemi bulunmaktadır. Firmamız bünyesinde görev alan ziraat ve kimya mühendisleri haşere ve kemirgen türleri inceleyerek, türlere göre etki sağlayan özel ilaçlar hazırlarlar. Kullanmış olduğumuz tüm türünler Sağlık Bakanlığı’ndan onaya sahiptir. Kullanmış olduğumuz ilaç ve ilaçlama yöntemlerinin insan sağlığı üzerinde olumsuz bir etkisi yoktur.

Haşere ve farelere karşı kullanmış olduğumuz ilaçlama yöntemleri;

  • Kokulu
  • Kokusuz
  • Sıvı
  • Jel
  • Fare istasyonları

Yakuplu ilaçlama servisinden haşere ve farelere karşı ilaçlama talebinde bulunmak istediğiniz takdirde bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Günün 24 saati müşteri temsilcilerimize ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir