sultangazi

Sultangazi Haşere İlaçlama

Sultangazi, Gaziosmanpaşa ilçesinden ayrılarak kurulmuştur. Sultangazi nüfusu 500.000 e yakındır. Bu nüfus yoğunluğuyla, İstanbul ‘un en kalabalık 9. ilçesidir. Sultangazi de özellikle Mimar Sinan tarafından yapılan su kemeri ve Alibey Barajı İstanbul için büyük önem arz eder.

Sultangazi de özellikle yaz ve ilkbahar döneminde haşere yoğunluğu büyük artış gösterir. Hamam böceği, tahta kurdu, tahta kurusu, pire gibi hızlı çoğalan haşereler, büyük sorunlar yaratmaktadır. Sultangazi ilçesindeki müşterilerimiz, sıklıkla kalorifer böceği ilaçlaması, pire ilaçlaması, bitki biti ilaçlaması, fare ilaçlaması taleplerinde bulunmaktadır.

Sultangazi de bilhassa son yıllarda, sahte ilaçlamalar yapan firmalar çoğalmıştır. Yasal olmayan bu haşere ilaçları, sağlık açısından büyük sorunlar teşkil etmektedir. Sultangazi Haşere İlaçlama olarak, yasal olmayan ilaçlama firmaları ile, mücadele etmeye devam etmekteyiz.

Sultangazi Haşere İlaçlama olarak, Sultangazi de 7/24 hizmet verdiğimiz semtler şöyle;
50. Yıl – 75. Yıl – Cebeci – Cumhuriyet – Esentepe – Gazi – Habipler – İsmetpaşa – Malkoçoğlu – Sultançiftliği – Uğur Mumcu – Yayla – Yunus Emre – Zübeyde Hanım

Sultangazi Haşere İlaçlama, Sultangazi de; ev ilaçlaması, bahçe ilaçlaması, fabrika ilaçlaması, şantiye ilaçlaması, cafe ilaçlaması, büfe ilaçlaması, bina ilaçlaması, ofis ilaçlaması başta olmak üzere açık ve kapalı tüm alanların ilaçlaması yapılmaktadır.

Sağlık Bakanlığı onaylı olan şirketimizin, tüm haşere ilaçları, Ziraat Mühendislerimiz tarafından hazırlanmaktadır. Yılların verdiği tecrübe ile, garantili ve ekonomik ilaçlama  şirketimizin Çağrı Merkezine 7 gün 24 saat ulaşabilir, detaylı bilgi ve destek alabilirsiniz.

Avrupa Yakası İlaçlama:

Arnavutköy İlaçlama Servisi
Avcılar İlaçlama Servisi
Bağcılar İlaçlama Servisi
Bahçelievler İlaçlama Servisi
Bakırköy İlaçlama Servisi
Başakşehir İlaçlama Servisi
Bayrampaşa İlaçlama Servisi
Beşiktaş İlaçlama Servisi
Beylikdüzü İlaçlama Servisi
Beyoğlu İlaçlama Servisi
Büyükçekmece İlaçlama Servisi
Çatalca İlaçlama Servisi
Esenler İlaçlama Servisi

Avrupa Yakası İlaçlama

Esenyurt İlaçlama Servisi
Eyüp İlaçlama Servisi
Fatih İlaçlama Servisi
Gaziosmanpaşa İlaçlama Servisi
Güngören İlaçlama Servisi
Kağıthane İlaçlama Servisi
Küçükçekmece İlaçlama Servisi
Sarıyer İlaçlama Servisi
Silivri İlaçlama Servisi
Sultangazi  İlaçlama Servisi
Şişli İlaçlama Servisi
Zeytinburnu İlaçlama Servisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir