Şişli Haşere İlaçlama

Şişli 1950’lerden sonra yerleşimin hızlandığı bir bucak iken, 1987 de ilçe olmuştur. İstanbul da ticari ve sanayi faaliyetlerinin yoğun olarak yapıldığı Şişli, adını Beyoğlu platosu üzerinde yükselti konumunda oluşundan almıştır. Platoya uzaktan bakıldığında, belirgin ve ince bir yükselti farkedilir. Nüfusu 300 binden fazla olan ilçeden, İstanbul un her yerine kolayca ulaşım sağlanmaktadır.

 

Şişli de yıllardır ilaçlama hizmeti veren şirketimiz, bu ilçedeki haşere sorununa çözüm oluşturmaktadır. Özellikle, hamam böceği, pire, tahta kurusu, fare gibi hızlı üreyen haşereler, bu ilçemizde de büyük problemler yaratabilmektedir. Şişli ilçesindeki müşterilerimize yoğun olarak; hamam böceği ilaçlama, fare ilaçlama, örümcek ilaçlama, pire ilaçlama, tahta kurdu ilaçlama hizmeti vermekteyiz.

 

Şişli ilçesinde, 7 gün 24 saat hizmet verdiğimiz semtler şöyle;
19 Mayıs – Ayazağa – Bomonti – Bozkurt –  Cumhuriyet Mahallesi – Duatepe – Elmadağ – Ergenekon – Esentepe – Eskişehir – Feriköy – Fulya – Gülbahar – H. Edip Adıvar – H. Rıfat Paşa – Halaskargazi – Harbiye – Huzur – İnönü – İzzetpaşa – Kaptan Paşa – Kurtuluş – Kuştepe – M. Şevket Paşa – Maslak – Mecidiyeköy – Merkez – Meşrutiyet – Nişantaşı – Okmeydanı – Osmanbey – Pangaltı – Paşa – Teşvikiye – ↑ağacı – Yayla – Zincirlikuyu

Şişli Böcek İlaçlama şubemiz, Şişli de ; ev ilaçlama, ofis ilaçlama, restoran ilaçlama, cafe ilaçlama, iş yeri ilaçlama, bahçe ilaçlaması, fabrika ilaçlaması, hastane ilaçlaması, okul ilaçlaması, şantiye ilaçlaması başta olmak üzere tüm kapalı ve açık alanlarda ilaçlama hizmeti vermektedir.

Sağlık Bakanlığı onaylı olan şirketimiz, 7 gün 24 saat hizmet vermektedir. Yılların verdiği tecrübe ile kaliteli ve garantili ilaçlama yapan şirketimiz, Ziraat mühendisleri, biyolog ve kimyagerlerden oluşan kurulumuz gözetiminde etkili haşere ilaçları hazırlamaktadır. Ekonomik fiyata kalite ilaçlama yapan Şişli Haşere İlaçlama şubemizi günün her saati arayarak detaylı bilgi ve destek alabilirsiniz.

Avrupa Yakası İlaçlama:

Arnavutköy İlaçlama Servisi
Avcılar İlaçlama Servisi
Bağcılar İlaçlama Servisi
Bahçelievler İlaçlama Servisi
Bakırköy İlaçlama Servisi
Başakşehir İlaçlama Servisi
Bayrampaşa İlaçlama Servisi
Beşiktaş İlaçlama Servisi
Beylikdüzü İlaçlama Servisi
Beyoğlu İlaçlama Servisi
Büyükçekmece İlaçlama Servisi
Çatalca İlaçlama Servisi
Esenler İlaçlama Servisi

Avrupa Yakası İlaçlama

Esenyurt İlaçlama Servisi
Eyüp İlaçlama Servisi
Fatih İlaçlama Servisi
Gaziosmanpaşa İlaçlama Servisi
Güngören İlaçlama Servisi
Kağıthane İlaçlama Servisi
Küçükçekmece İlaçlama Servisi
Sarıyer İlaçlama Servisi
Silivri İlaçlama Servisi
Sultangazi  İlaçlama Servisi
Şişli İlaçlama Servisi
Zeytinburnu İlaçlama Servisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir