silivri

Silivri Haşere İlaçlama

Silivri İstanbul un batısında yer alır. Sahil kenti olan Silivri ilçesinde, ormanlık alanlar ve ağaç topluluğu oldukça azdır. Bitki örtüsü step olan Silivri ilçesinde, yukarıları doğru çıkıldıkça, ağaçlık alanlar artmaktadır. Silivri özellikle, yaz aylarında hareketlenmekte ve tatilcileri ağırlamaktadır.

Silivri ilçesinde özellikle akrep, çıyan ve yılan gibi zehirli haşereler sıkça görülür. Silivri deki müşterilerimiz, özellikle yaz döneminde şirketimizden sıklıkla; fare ilaçlama, akrep ilaçlama, çıyan ilaçlama, hamam böceği ilaçlama, yılan ilaçlaması taleplerinde bulunmaktadır. Silivri de bulunan Haşere İlaçlama şubemiz, bu ilçedeki müşterilerimize 7/24 hizmet vermektedir.

Silivri ilçesinde 7/24 hizmet verdiğimiz semtler şöyle;
Akören – Alibey – Alipaşa – Bekirli – Beyciler – Büyükçavuşlu – Büyükkılıçlı – Çanta – Çayırdere – Çeltik – Danamandıra – Değirmenköy – Fatih – Fenerköy – Fevzipaşa – Gazitepe – Gümüşyaka – Hürriyet – İsmetpaşa – Kadıköy – Kavaklı – Köyler – Kurfallı – Küçük Kılıçlı – Küçüksinekli – Mimarsinan – Ortaköy – Piri Mehmet Paşa – Sayalar – Selimpaşa – Semizkumlar – Seymen – Sinekli – Yeni – Yolçatı

Silivri Haşere İlaçlama şubemiz,Silivri de ; ev ilaçlaması, apartman ilaçlaması, bahçe ilaçlaması, villa ilaçlaması, site ilaçlaması, bina ilaçlaması, cafe ilaçlaması, iş yeri ilaçlaması, inşaat ilaçlaması başta olmak üzere açık ve kapalı tüm alanlarda ilaçlama yapmaktadır.

Sağlık Bakanlığından onaylı olan ilaçlama şirketimizin, kullandığı tüm ilaçlar Ziraat Mühendisleri ve kimyagerlerimiz gözetiminde hazırlanmaktadır. Silivri Böcek İlaçlama tarafından yapılan ilaçlamalar, etkili ve kalıcıdır. Garantili ve ekonomik ilaçlama için 7/24 hizmet veren Çağrı merkezimizi arayarak destek ve ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

 

[one_third]

Avrupa Yakası İlaçlama:

Arnavutköy İlaçlama Servisi
Avcılar İlaçlama Servisi
Bağcılar İlaçlama Servisi
Bahçelievler İlaçlama Servisi
Bakırköy İlaçlama Servisi
Başakşehir İlaçlama Servisi
Bayrampaşa İlaçlama Servisi
Beşiktaş İlaçlama Servisi
Beylikdüzü İlaçlama Servisi
Beyoğlu İlaçlama Servisi
Büyükçekmece İlaçlama Servisi
Çatalca İlaçlama Servisi
Esenler İlaçlama Servisi

[/one_third][one_third]

Avrupa Yakası İlaçlama

Esenyurt İlaçlama Servisi
Eyüp İlaçlama Servisi
Fatih İlaçlama Servisi
Gaziosmanpaşa İlaçlama Servisi
Güngören İlaçlama Servisi
Kağıthane İlaçlama Servisi
Küçükçekmece İlaçlama Servisi
Sarıyer İlaçlama Servisi
Silivri İlaçlama Servisi
Sultangazi  İlaçlama Servisi
Şişli İlaçlama Servisi
Zeytinburnu İlaçlama Servisi[/one_third]

[one_third_last]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir