sariyer

Sarıyer Haşere İlaçlama

Sarıyer İstanbul un en gözde ilçelerinden biridir. Tarihi açıdan da oldukça önemli bir yere sahip olan ilçenin nüfusu yaklaşık 400.000 dir. Hem Marmara Denizi ne hem Karadeniz e yakın olan ilçede, balıkçılık önemli bir geçim kaynağı olmuştur. Bunun yanı sıra ormanlık alanların Sarıyer de geniş yer kaplaması, İstanbul için Sarıyer in önemini arttırmıştır.

Sarıyer ilçesi, haşerelerin yoğun oldukları bir ilçedir. Gerek deniz kıyısı, gerek ormanlık alanlar sebebiyle, bölgede fare, akrep, yılan, çıyan gibi haşereler sıklıkla görülür. Sarıyer deki müşterilerimiz, şirketimizden sıklıkla; akrep ilaçlama, fare ilaçlama, yılan ilaçlama, kırkayak ilaçlama, çekirge ilaçlama talep etmektedir.

Sarıyer ilçesinde sıklıkla hizmet verdiğimiz semtler şöyle;
Bahçeköy – Baltalimanı – Büyükdere – Cumhuriyet – Çamlıtepe – Çayırbaşı – Darüşşafaka – Demirciköy – Derbent – Emirgan – Fatih Sultan Mehmet – Ferahevler – Garipçe – Gümüşdere – İstinye – Kazım Karabekir – Kemer – Kısırkaya – Kilyos (Kumköy) – Kireçburnu – Kocataş – Maden – Merkez – Pınar – Poligon – PTT Evleri – Reşitpaşa – Rumeli Feneri – Rumeli Hisarı – Rumeli Kavağı – Tarabya – Uskumruköy – Yeni – Yeniköy – Zekeriyaköy

Sarıyer Haşere İlaçlama, Sarıyer ilçesinde; ev ilaçlaması, bahçe ilaçlaması, fabrika ilaçlaması, cafe – restoran ilaçlaması, bina ilaçlaması, iş yeri ilaçlaması, hastane ilaçlaması başta olmak üzere, tüm açık ve kapalı alan ilaçlamaları yapmaktadır.

Sarıyer Haşere İlaçlama şubemiz etkili ve garantili ilaçlama yapmaktadır. Ziraat Mühendislerimiz tarafından hazırlanan özel haşere ilaçları sayesinde, haşere problemi tamamen ortadan kalkmaktadır. Sarıyer Haşere İlaçlama için Çağrı Merkezimizi 7/24 arayabilir, detaylı bilgi ve destek alabilirsiniz.

 

[one_third]

Avrupa Yakası İlaçlama:

Arnavutköy İlaçlama Servisi
Avcılar İlaçlama Servisi
Bağcılar İlaçlama Servisi
Bahçelievler İlaçlama Servisi
Bakırköy İlaçlama Servisi
Başakşehir İlaçlama Servisi
Bayrampaşa İlaçlama Servisi
Beşiktaş İlaçlama Servisi
Beylikdüzü İlaçlama Servisi
Beyoğlu İlaçlama Servisi
Büyükçekmece İlaçlama Servisi
Çatalca İlaçlama Servisi
Esenler İlaçlama Servisi

[/one_third][one_third]

Avrupa Yakası İlaçlama

Esenyurt İlaçlama Servisi
Eyüp İlaçlama Servisi
Fatih İlaçlama Servisi
Gaziosmanpaşa İlaçlama Servisi
Güngören İlaçlama Servisi
Kağıthane İlaçlama Servisi
Küçükçekmece İlaçlama Servisi
Sarıyer İlaçlama Servisi
Silivri İlaçlama Servisi
Sultangazi  İlaçlama Servisi
Şişli İlaçlama Servisi
Zeytinburnu İlaçlama Servisi[/one_third]

[one_third_last]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir