Marmara Böcek İlaçlama

Marmara Böcek İlaçlama hizmeti ile İstanbul, İzmir ve Kocaeli ili ilçelerinde fare ve böcek ilaçlama hizmeti alabilirsiniz!

Marmara böcek ilaçlama servisi, Beylikdüzü ilçesine bağlı Marmara semtine kesintisiz fare ilaçlama hizmeti vermektedir.

İç ve dış mekanlarda karşınıza çıkabilecek her haşere ve fare türüne karşı ilaçlama hizmetimiz bulunmaktadır.

KOKULU VE KOKUSUZ İLAÇLAMA YÖNTEMLERİ NELERDİR?

Kokusuz ilaçlama, haşere problemlerinin yaşandığı restoran, fabrika, okul, ev gibi alanlarda sıklıkla uygulanmaktadır. Kokusuz ilaçlar sayesinde içinde bulunduğunuz mekanı terk etmenize gerek kalmaz. Siz günlük işlerinize devam derken kokusuz ilaçlama uygulaması yapılabilmektedir. Çevreye ve insan sağlığına hiçbir zararı dokunmayan kokusuz ilaçların içerisindeki özel bileşenlerin bir yan etkisi bulunmamaktadır. Çoğunlukla toplu yaşam alanlarında uygulanan kokusuz ilaçlama sayesinde mekanlar boşaltılmadan haşere ve fareler etkisiz hale getirilmektedir.

Kokulu ilaçlama, uygulamalarında kullanılan ilaçların kendine has bir kokusu bulunmaktadır. Kokulu ilaçlar haşerelerin en yoğun olduğu alanlarda etki gösteren güçlü ilaçlardır. Kokusuz ilaçlar çoğunlukla tüm haşere türlerine karşı uygulanabilmektedir. Kokusuz ilaçlar ULV makinalarıyla püskürtme tekniğiyle uygulanmaktadır. Haşerelerin yoğun olarak bulunduğu alanlarda kokulu ilaçlama uygulamaları sayesinde kısa sürede kurtulmak mümkündür.

Marmara böcek ilaçlama şirketi olarak kokulu, kokusuz, sıvı ve jel ilaçlama uygulamalarını profesyonel ekibimizle gerçekleştirmekteyiz. Kullanmış olduğumuz ilaçların tümü Sağlık Bakanlığı’ndan onaylı olup insan sağlığına zarar vermemektedir.

HAŞERE VE FARELERDEN İNSANLARA HASTALIK GEÇER Mİ?

Haşere ve farelerin taşıdığı mikrop ve virüsler nedeniyle insanlara ciddi hastalıklar geçmektedir. Geçmiş dönemlerde milyonlarca insan haşere ve farelerden geçen salgın hastalıklar nedeniyle hayatını kaybetmiştir. Haşere ve farelerden insanlara geçen başlıca hastalık türleri;

Veba, humma, sıtma, tifüs, verem, bağırsak hastalıkları, parazitsel hastalıklar, cilt hastalıkları…

Haşere ve farelerden gelebilecek zararlardan korunmak için Marmara böcek ilaçlama servisinden ilaçlama hizmeti almanız yeterli olacaktır. Firmamızdan ilaçlama hizmeti almak için müşteri temsilcilerimizle irtibata geçmeniz yeterli olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir