İzmir Fare İlaçlama

Fare; kemirgenler grubundan dört bacaklı, hızlı ilerleme yeteneğine sahip, istedikleri her bölgeye tırmanabilen, gruplar halinde yaşayan ve hızlı çoğalan bu canlılar oldukça sağlığa zararlıdır.

Nüfusun yoğun olduğu bölgeyi kendilerine mesken edinen fare; kanalizasyon içinde, lağımlarda, evlerin boruları içinde gezindikleri için çeşitli mikroplarla insan sağlığını tehdit etmektedirler.

Keseli olarak bilen bu canlılar beslenmek amacı ile gece arayışa çıkar fazla buldukları yiyecekleri keselerinde toparlayıp yuvalarına götürürler. Açlığa hiç dayanamazlar ama su gereksinimleri yoktur genelde nemli toprak altına yaptıkları yuvalarında nemlenen yiyeceklerin içindeki sudan ya da yedikleri bitkilerin suları onlar için yeterlidir.

İzmir yerleşim yeri olarak nüfusun en kalabalık şehirlerindendir. Evlerin bodrumlarında sıklıkla görülen fare; çok hızlı hareket ettiği için yakalanması çok zor kemirgenlerdir. İzmir ilaçlama şubesi ile sizlere tüm haşere ilaçlama ve kemirgen ilaçlama uygulamalarımız ile 7/24 tüm açık ve kapalı alanlarda hizmet vermekteyiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir