Hamam Böceği İlaçlama

Omurgasız canlılar arasında bulunan hamam böceği sert kabukludur ve Dünya genelinde bilinden 5000 türü bulunmaktadır. Genelde türlerine ve yaşadıkları bölgeye göre değişen boyutları vardır. En sık görülen hamam böceği renkleri siyah, kahverengi, koyu yeşil ve saman rengidir. Boyutları da ortalama 2 cm ile 6 cm arasında değişiklik göstermektedir.

Hamam böceğinin yapı olarak altı bacağı ve başının çevresinde yönlerini ve yiyecekleri algılamaya yarayan bir çift anteni ve kanatları vardır ama uçma yetenekleri yoktur.

Hamam böcekleri gruplar halinde yaşarlar ve yumurtlama yöntemi ile çoğalırlar. Her defada yüzlerce yumurta bırakabilirler. Beslenme gereksinimlerini gece karşılayan hamam böcekleri gündüzleri dinlenmek için yuvalarında olurlar.

Banyo ve mutfakta sıklıkla görülen hamam böceği ile mücadele oldukça zordur. Birçok mikrop taşıdıkları için insan sağlığı için zararlı bu canlılardan kurtulmak için tek çözüm sektördeki ilaçlama firmaları ile görüşme sağlamaktır.

Böcek ilaçlama servisleri sizlere hangi böceğe nasıl bir ilaç uygulanması gerektiği konusunda bilgi vereceği gibi evinizin ilaçlanmasında da yardımcı olacaklardır.

Yıllardır sektördeki ilaçlama firmaları arasında öncü olmamızın başlıca nedeni % 100 müşteri memnuniyetini ilke edinmemizdendir. Ülke genelinde kurduğumuz böcek ilaçlama servisleri ile sizlere kaliteli, hızlı, güvenilir ve ekonomik hizmeti sizlere sunmak için çalışmaktayız.

Hamam böceği ilaçlama olarak sizlere her bölgede 7/24 hem yaşam alanlarınızın hem de ortak kullanım alanlarınızın ilaçlanmasında hizmet vermekteyiz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir