Güngören Haşere İlaçlama

Güngören İstanbul ‘un en küçük ilçelerinden biridir. Nüfusu 300.000 den fazla olan Güngören ilçesinde, çalışan nüfus sayısı oldukça fazladır. Alışveriş merkezlerinin yoğunluk kazandığı Güngören ilçesi, yaz aylarında oldukça hareketli olmaktadır.

Güngören ilçesindeki haşere şikayetlerine karşın harekete geçen şirketimiz, bu ilçede bir şube açarak, gelen taleplere karşılık vermeye başlamıştır. Güngören ilçesindeki müşterilerimiz, genellikle; fare ilaçlama, tahta kurusu ilaçlama, pire ilaçlama, hamam böceği ilaçlama taleplerinde bulunmaktadır. Tahta kurdu, pire, hamam böceği gibi oldukça hızlı üreyen haşereler karşısında, etkili ilaçlama hizmeti veren şirketimiz, bu ilçedeki talepleri karşılamaya devam etmektedir.

Güngören de merdiven altı olarak tabir edilen birçok sözde ilaçlama firması bulunmaktadır. Bu ilaçlama firmaları (!) kullandıkları sahte ilaçlar ile haşerelere karşı hiçbir çözüm üretememektedirler. Buna karşılık çok ucuz fiyatlara ilaçlama yaptıkları için tercih edilen bu ilaçlama şirketleri sağlık açısından büyük tehditler oluşturmaktadır. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan ve sağlığa çok büyük önem veren Asya İlaçlama Güngören ilçesindeki, sahte ilaçlama şirketleri ile olan mücadelesine devam etmektedir.

Güngören ilçesinde 7/24 hizmet verdiğimiz semtler şöyledir;
Abdurrahman Nafiz Gürman – Akıncılar – Çamlıkahve – Gençosman – Güneştepe – Güven – Haznedar – Mareşal Çakmak – Mehmet Nesih Özmen – Merkez – Merter – Sanayi – Tozkoparan..

Güngören Böcek İlaçlama, bu ilçede; ev ilaçlaması, bahçe ilaçlaması, cafe – restoran ilaçlaması, ofis ilaçlaması, bina ilaçlaması, şantiye ilaçlaması, okul ilaçlaması, hastane ilaçlaması başta olmak üzere bütün açık ve kapalı alan ilaçlamaları için hizmet vermektedir.

Güngören Haşere İlaçlama 7/24 saat kaliteli ve ekonomik ilaçlama hizmetini bir arada sunmaktadır. Güngören Haşere İlaçlama için Çağrı Merkezimizi arayıp detaylı bilgi ve destek alabilirsiniz.

 

[one_third]

Avrupa Yakası İlaçlama:

Arnavutköy İlaçlama Servisi
Avcılar İlaçlama Servisi
Bağcılar İlaçlama Servisi
Bahçelievler İlaçlama Servisi
Bakırköy İlaçlama Servisi
Başakşehir İlaçlama Servisi
Bayrampaşa İlaçlama Servisi
Beşiktaş İlaçlama Servisi
Beylikdüzü İlaçlama Servisi
Beyoğlu İlaçlama Servisi
Büyükçekmece İlaçlama Servisi
Çatalca İlaçlama Servisi
Esenler İlaçlama Servisi

[/one_third][one_third]

Avrupa Yakası İlaçlama

Esenyurt İlaçlama Servisi
Eyüp İlaçlama Servisi
Fatih İlaçlama Servisi
Gaziosmanpaşa İlaçlama Servisi
Güngören İlaçlama Servisi
Kağıthane İlaçlama Servisi
Küçükçekmece İlaçlama Servisi
Sarıyer İlaçlama Servisi
Silivri İlaçlama Servisi
Sultangazi  İlaçlama Servisi
Şişli İlaçlama Servisi
Zeytinburnu İlaçlama Servisi[/one_third]

[one_third_last]

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir