Gaziosmanpaşa Haşere İlaçlama

Gaziosmanpaşa 1950 lerden sonra gelişmeye başlamıştır. Daha çok gecekondu yerleşmesi olan ilçe, son yıllarda kentleşmeye başlamış ve gecekondular yerlerini apartmanlara bırakmıştır. Gaziosmanpaşa 1 milyonun üzerindeki nüfusuyla İstanbul un en kalabalık ilçesidir. Son yıllarda iyice artan yapılaşma planı içerisinde, ilçenin her yerinde inşaat halinde olan yapılar vardır.

Gaziosmanpaşa, İstanbul un en yoğun ilçesidir. Buna bağlı olarak haşere yoğunluğu da bu ilçede oldukça fazladır. Gaziosmanpaşa da kalorifer böceği, fare, kırkayak, tahta kurdu en fazla görülen haşereler arasındadır. Gaziosmanpaşa daki müşterilerimiz, şirketimizden en fazla; hamam böceği ilaçlaması, tahta kurdu ilaçlaması, lağım faresi ilaçlaması, çatı faresi ilaçlaması ve pire ilaçlaması talep etmektedir.

Gaziosmanpaşa ilçesindeki yoğunluk, ilaçlama talepleri ile paralel olarak artmıştır. Bu nedenle Gaziosmanpaşa Haşere İlaçlama servisimiz, bölgedeki eleman sayısını arttırmış ve ekipmanlarını yenilemiştir.

Gaziosmanpaşa ilçesinde sıklıkla ilaçlama yaptığımız semtler şöyledir;
Bağlarbaşı – Barbaros Hayrettin Paşa – Fevzi Çakmak – Hürriyet – Karadeniz – Karayolları – Karlıtepe – Kazım Karabekir – Köyler –  Küçükköy – Merkez – Mevlana – Pazariçi – Sarıgöl – Şemsi Paşa – Yeni – Yenidoğan – Yıldıztabya..

Gaziosmanpaşa İlaçlama Şirketi olarak, Gaziosmanpaşa da; ev ilaçlaması, araç ilaçlaması, şantiye ilaçlaması, bahçe ilaçlaması, arazi ilaçlaması, şantiye ilaçlaması, bina ilaçlaması, fabrika ilaçlaması, ofis ilaçlaması başta olmak üzere açık ve kapalı tüm alanların ilaçlamasını yapmaktayız.

Sağlık Bakanlığından onaylı olan Gaziosmanpaşa Böcek İlaçlama servisi, Gaziosmanpaşa daki müşterilerimize 7/24 saat hizmet vermektedir. 20 yılı aşkın süredir ilaçlama sektörü lideri olan Asya İlaçlama; garantili ilaçlama yapmaktadır ve tüm haşere ilaçları Ziraat Mühendisleri tarafından hazırlanmaktadır.

Gaziosmanpaşa Haşere İlaçlama için Çağrı Merkezimize ulaşabilir detaylı bilgi ve destek alabilirsiniz.

 

[one_third]

Avrupa Yakası İlaçlama:

Arnavutköy İlaçlama Servisi
Avcılar İlaçlama Servisi
Bağcılar İlaçlama Servisi
Bahçelievler İlaçlama Servisi
Bakırköy İlaçlama Servisi
Başakşehir İlaçlama Servisi
Bayrampaşa İlaçlama Servisi
Beşiktaş İlaçlama Servisi
Beylikdüzü İlaçlama Servisi
Beyoğlu İlaçlama Servisi
Büyükçekmece İlaçlama Servisi
Çatalca İlaçlama Servisi
Esenler İlaçlama Servisi

[/one_third][one_third]

Avrupa Yakası İlaçlama

Esenyurt İlaçlama Servisi
Eyüp İlaçlama Servisi
Fatih İlaçlama Servisi
Gaziosmanpaşa İlaçlama Servisi
Güngören İlaçlama Servisi
Kağıthane İlaçlama Servisi
Küçükçekmece İlaçlama Servisi
Sarıyer İlaçlama Servisi
Silivri İlaçlama Servisi
Sultangazi  İlaçlama Servisi
Şişli İlaçlama Servisi
Zeytinburnu İlaçlama Servisi[/one_third]

[one_third_last]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir