Fındık Faresi İlaçlama

Fındık Faresi ilaçlama hizmetimiz Kocaeli, İzmir ve İstanbul’un tüm ilçelerine günün her saatinde en ucuz fiyatlarla fare ilaçlama servisi vermektedir.

Fare çeşitli türlere sahip bir kemirgendir. Genellikle fareler yaşadıkları bölge ve beslenme şekillerine göre isim almışlardır. Fındık faresi ise fare türleri arasında bilinen en küçük yapıya sahiptir.

Fındık faresi genellikle yalnız yaşamayı sefer ve etrafta bulduğu otlarla beslenmeyi sever. Fakat diğer fare türleri gibi aç kalan fındık faresi özellikle evlerin içine girerek kendine yiyecek arar. Bu nedenle fındık fareleri “ev faresi” adıyla da bilinmektedir. Fındık faresi evlerimize en çok kapı altı boşlukları, pencere boşlukları ve çatı aralarından girmektedir.

Fındık faresi oldukça hızlı hareket eder. Küçük bir yapıya sahip olması nedeniyle bu kemirgenler istedikleri alanlardan kolayca geçiş sağlayarak gizlenebilirler. Yaşam alanlarınızda fındık faresi ile karşılaşırsanız bireysel yöntemlerden kaçınarak en yakın fare ilaçlama firması ile irtibata geçmelisiniz. Çünkü kendi yöntemleriniz ile fındık faresini yakalamaya çalışırken daha büyük problemlerle karşılaşabilirsiniz. Unutmamalısınız ki fare türlerinin hepsi tehlikeli mikrop ve virüs taşıyan canlılardır. Fare ısırığına maruz kalmamak için ilaçlama uygulamalarını alanında uzman kişilere bırakmalısınız. Pınartepe böcek ilaçlama hizmetimizde Pınartepe halkının daima yanındadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir