fatih

Fatih Haşere İlaçlama

Fatih ilçesi, İstanbul un en eski yerleşim bölgelerinden biridir. Osmanlı Döneminde saraylar hep bu bölgede bulunmuştur. Fatih ilçesinin nüfusu 500.000 e yaklaşmaktadır. İstanbul ‘da en çok turist çeken ilçelerden biri olan Fatih, yüzölüçümü bakımından da oldukça büyüktür. Şehrin merkezi durumunda olan Fatih ilçesinden, her ilçeye kolaylıkla yolculuk yapılabilir.

Fatih İlçesinde haşere yoğunluğunun en fazla olduğu semtler denize yakın olan semtlerdir. Fatih ilçesindeki müşterilerimiz şirketimizi çoğunlukla, fare ilaçlama, pire ilaçlaması, tahta kurusu ilaçlaması, sinek ilaçlaması, kırkayak ilaçlaması ve akrep ilaçlaması için aramaktadır. Eski yapıların ve ahşap evlerin fazlaca bulunduğu Fatih ilçesinde tahta kurusu ve pire şikayetlerine sıkça rastlanmaktadır.

Fatih Haşere İlaçlama olarak, Fatih ilçesinde hizmet verdiğimiz semtler şöyledir;
Akdeniz, Aksaray, Akşemseddin, Alemdar, Ali Kuşcu, Atikali, Ayvansaray, Balabanağa, Balat, Beyazıt, Binbirdirek, Cankurtaran, Cerrah Paşa, Cevizlibağ, Cibali, Çapa, Demirtaş, Derviş Ali, Emin Sinan, Eminönü, Fener, Fevzipaşa, Fındıkzade, Hacı Kadın, Haseki, Hırkai Şerif, Hobyar, Hoca Gıyasettin, Hoca Paşa, İskender Paşa, Kalenderhane, Karagümrük, Katip Kasım, Kemal Paşa, Koca Mustafa Paşa, Kumkapı, Küçük Ayasofya, Küçük Mustafa Paşa, Laleli, Mahmutpaşa, Mercan, Mesih Paşa, Mevlanakapı, Mimar Hayrettin, Mimar Kemalettin, Molla Gürani, Mollafenari, Mollahüsrev, Muhsine Hatun, Nişanca, Rüstem Paşa, Samatya, Saraç İshak, Sarıdemir, Seyyid Ömer, Silivri Kapı, Sirkeci, Sultan Ahmet, Sururi, Süleymaniye, Sümbül Efendi, Şehremini, Şehsuvar Bey, Tahtakale, Taya Hatun, ↑kapı, Unkapanı, Vefa, Yavuz Sinan, Yavuz Sultan Selim, Yedikule, Zeyrek

Fatih te 7/24 saat hizmet veren Fatih Haşere İlaçlama, Sağlık Bakanlığından onaylıdır. Garantili ilaçlama yapan şirketimiz, özel haşere ilaçları için Ziraat Mühendisleri ve kimyagerlerimizden yardım almaktadır.

Fatih Haşere İlaçlama servisimiz, Fatih ‘te ev ilaçlaması, bahçe ilaçlaması, fabrika ilaçlaması, cami ilaçlaması, cafe ilaçlaması, restoran ilaçlaması, ofis ilaçlaması, kütüphane ilaçlaması başta olmak üzere açık ve kapalı alan ilaçlamaları yapmaktadır.

Fatih Haşere İlaçlama şirketimizden bilgi ve destek almak için Çağrı Merkezimizi 7/24 arayabilirsiniz.

 

[one_third]

Avrupa Yakası İlaçlama:

Arnavutköy İlaçlama Servisi
Avcılar İlaçlama Servisi
Bağcılar İlaçlama Servisi
Bahçelievler İlaçlama Servisi
Bakırköy İlaçlama Servisi
Başakşehir İlaçlama Servisi
Bayrampaşa İlaçlama Servisi
Beşiktaş İlaçlama Servisi
Beylikdüzü İlaçlama Servisi
Beyoğlu İlaçlama Servisi
Büyükçekmece İlaçlama Servisi
Çatalca İlaçlama Servisi
Esenler İlaçlama Servisi

[/one_third][one_third]

Avrupa Yakası İlaçlama

Esenyurt İlaçlama Servisi
Eyüp İlaçlama Servisi
Fatih İlaçlama Servisi
Gaziosmanpaşa İlaçlama Servisi
Güngören İlaçlama Servisi
Kağıthane İlaçlama Servisi
Küçükçekmece İlaçlama Servisi
Sarıyer İlaçlama Servisi
Silivri İlaçlama Servisi
Sultangazi  İlaçlama Servisi
Şişli İlaçlama Servisi
Zeytinburnu İlaçlama Servisi[/one_third]

[one_third_last]

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir