Farelerin İnsanlara Zararları

 Farelerin İnsanlara Zararları hakkında bilgiler, farelerden bulaşan hastalıkları görebilirsiniz. Dilerseniz fare ilaçlama hizmeti de alabilirsiniz.

Bir kez olsun mutlaka hepimiz fare türlerinden sadece biriyle karşılaşmışızdır. Fare türlerinin yaşam alanlarımıza girmesi özellikle kapalı alanlar içerisinde yuva oluşturmaları büyük tehlike yaratmaktadır.

Uzun yıllardan beri insanlar fareler ile olan mücadelesini sürdürmektedir. Bireysel mücadele sonucu farelerden gelen zararlara maruz kalan insanlar vardır. Farelerden insanlara geçen veba hastalığı nedeniyle çoğu kişi hayatını kaybetmiştir. Günümüzde gelişen teknoloji ile birlikte profesyonel fare ilaçlama firmaları, farelerden güvenle kurtulmanın doğru adresi olmuştur.

Farelerden insanlara bulaşan başlıca hastalıklar;

  • Veba
  • Humma
  • Sıtma
  • Verem
  • Tifüs
  • Bağırsak hastalıkları
  • Parazitsel hastalıklar

Aynı zamanda içinde bulunduğu alanda yer alan materyalleri kemiren fareler, büyük problemlerin yaşanmasına ve maddi zararlara sebebiyet vermektedirler. Elektrik kabloları ve su borularının bulunduğu alana giren fareler, elektrik kablolarını kemirerek yangınlara sebebiyet vermekte, su borularını kemirerek ise su baskınlarına neden olmaktadırlar. Yaşam alanlarınızı farelere karşı ilaçlatmanız olası durumları ortan kaldıracaktır.

En çok bilinen fare türleri; lağım faresi, hasat faresi, fındık faresi, çatı faresi, pamuk faresi, tarla faresi, yeleli fare, orman faresi, dikenli fare, keseli fare, ak fare, huş faresi, çekirge faresi, fırça kuyruklu fare, su faresi, çöl faresi.

Fare ilaçlama servisimiz yaşa alanlarınızda karşınıza çıkabilecek tüm fare türlerine karşı fare ilaçlama hizmeti vermektedir. Fare ilaçlama servisi ile irtibata geçmek istediğiniz takdirde iletişim numaralarımızdan 7/24 Müşteri Temsilcilerimize ulaşabilirsiniz.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir