Fare Isırması

 Fare ısırması hakkında bilgiler ve İstanbul, Kocaeli ve İzmir için fare ilaçlama hizmeti alabilirsiniz.

Fareler insanları ısırabilen hatta uyku anında vücut organlarını kemirebilen zararlı canlılardır. Fare ısırması sonucu insanlara veba, humma, sıtma, verem, tifüs, dizanteri gibi ciddi hastalıklar bulaşmaktadır.

Fareler kendilerini savunmak için kişiye saldırarak da ısırmaktadır. Çok güçlü ve keskin dişlere sahip olan fareler etraflarında buldukları cisimleri kemirerek dişlerini sürekli törpülerler.

Farelerden gelebilecek zararlardan korunmak adına yaşam alanlarınızı fare ilaçlama firmaları ile irtibata geçerek ilaçlatmalısınız. Aksi durumlarda fareler hızla üreyerek yaşam alanlarını istila ederek büyük zararlara neden olacaklardır.

Fareler doğa ortamında yaşamaya alışkın canlılar olsalar da yiyecek bulmak için açık veya kapalı tüm alanlara yerleşerek yuva oluştururlar. İnsanların yaşam alanlarında yer alan yiyecekler çok keskin koku alma duyusuna sahip olan fareler için vazgeçilmez alanlardır. Bu nedenlere farelere genellikle ev ve iş yerlerinin mutfaklarında rastlamak mümkündür. Sağlığımızı tehdit eden haşerelerin yaşam alanlarımıza yaklaşmasına izin vermeden Profesyonel fare ilaçlama firmaları tarafından periyodik ilaçlama hizmeti almak en doğru çözüm yolu olacaktır.

En çok karşılaşılan fare türleri;

  • Çatı faresi
  • Lağım faresi
  • Ev faresi
  • Tarla faresi
  • Pamuk faresi
  • Orman faresi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir