Eyüp Haşere İlaçlama

Eyüp İstanbul un en eski yerleşim bölgelerinden biridir. Osmanlı Döneminde İstanbul fethinden sonra, surların dışına kurulan ilk yerleşim alanı olma özelliği taşır. Eyüp, ismini Ebu Eyyubi den alır. Eyüp Sultan Camii, yurt içi ve yurt dışından, özellikle Ramazan ayı döneminde büyük ziyaretçi alır. Eyüp denilince akla gelen bir diğer unsur Haliç tir. Son dönemlerdeki bakım çalışmaları sonrasında, birçok fabrika kapanmış ve Haliç eski havasını anımsatır olmuştur. Eyüp ün nüfusu 400.000 e yaklaşmaktadır.

Eyüp ‘te özellikle yaz döneminde haşere yoğunluğunda büyük artışlar olur. Eyüp Haşere İlaçlama servisimiz, Eyüp ‘teki müşterilerimizden en fazla; tarla faresi ilaçlaması, fındık fare ilaçlaması, tahta kurdu ilaçlaması, pire ilaçlaması ve hamam böceği ilaçlaması için talep almaktadır. Yaz döneminde çok hızlı üreyen haşereler grubundan olan pire, tahta kurusu ve hamam böceği ilaçlaması için Eyüp Haşere İlaçlama, müşterilerine 7 gün 24 saat destek vermektedir.

Eyüp ‘te yoğunlukla ilaçlama servisinde bulunduğumuz semtler şöyle;
Ağaçlı – Akpınar – Akşemsettin – Alibeyköy – Çırçır – Çiftalan – Defterdar – Düğmeciler – Emniyettepe – Esentepe – Eyüp Merkez – Göktürk – Güzeltepe – Işıklar – İhsaniye – İslambey – Karadolap – Kemerburgaz Köyler –  Mimarsinan – Mithatpaşa – Nişancı – Odayeri – Pirinççi – Rami – Sakarya – Silahtarağa – ↑çular – Yeşilpınar

Eyüp Haşere İlaçlama, Eyüp ‘te; ev ilaçlama, bahçe ilaçlama, restoran ilaçlama, bina ilaçlaması, cafe ilaçlaması, iş yeri ilaçlama, hastane ilaçlama, fabrika ilaçlama başta olmak üzere tüm kapalı ve açık alan ilaçlamaları için hizmet vermektedir.

Sağlık Bakanlığından onaylı olan Eyüp Haşere İlaçlama, müşterilerimize 7/24 hizmet vermektedir. Etkili ve garantili ilaçlama yapan şirketimiz, hizmet anlayışında müşteri memnuniyeti esas almıştır. Yılların verdiği tecrübe ile hizmet vermeye devam eden Eyüp Haşere İlaçlama modern ekipmanlar ve profesyonel eğitim almış ilaçlama elemanları ile çalışmaktadır.

Eyüp Haşere İlaçlama servisinden bilgi almak için 7 gün 24 saat boyunca hizmet veren Çağrı Merkezimizi arayabilirsiniz.

 

[one_third]

Avrupa Yakası İlaçlama:

Arnavutköy İlaçlama Servisi
Avcılar İlaçlama Servisi
Bağcılar İlaçlama Servisi
Bahçelievler İlaçlama Servisi
Bakırköy İlaçlama Servisi
Başakşehir İlaçlama Servisi
Bayrampaşa İlaçlama Servisi
Beşiktaş İlaçlama Servisi
Beylikdüzü İlaçlama Servisi
Beyoğlu İlaçlama Servisi
Büyükçekmece İlaçlama Servisi
Çatalca İlaçlama Servisi
Esenler İlaçlama Servisi

[/one_third][one_third]

Avrupa Yakası İlaçlama

Esenyurt İlaçlama Servisi
Eyüp İlaçlama Servisi
Fatih İlaçlama Servisi
Gaziosmanpaşa İlaçlama Servisi
Güngören İlaçlama Servisi
Kağıthane İlaçlama Servisi
Küçükçekmece İlaçlama Servisi
Sarıyer İlaçlama Servisi
Silivri İlaçlama Servisi
Sultangazi  İlaçlama Servisi
Şişli İlaçlama Servisi
Zeytinburnu İlaçlama Servisi[/one_third]

[one_third_last]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir