Eyüp Böcek İlaçlama

Bazı canlı türleri ekolojik döngünün en mükemmel şekilde işleyişi için oldukça gerekli iken insanların yaşam alanlarına girdiğinde maddi ve manevi birçok soruna neden olur. Bunlar; kalorifer böceği, lağım faresi, kırkayak, teşbih böceği, tatarcık, sivrisinek, sinek, mite, karınca, hamam böceği, halı böceği, tahtakurdu, kakalak, pire, güve, kulağakaçan böceği, ev faresi, akrep, salyangoz, yılan, uyuz böceği, bit, akar, çekirge, gümüş böceği, çıyan, eşek arısı, mayt, kene, kertenkele, tahtakurusu, yaban arısı ve örümcek gibi fare ve böcek çeşitleridir. Eyüp böcek ilaçlama servisi kişisel ve toplumsal alanlarınıza giren tüm haşere çeşitleri için müdahale vermektedir.

Eyüp böcek ilaçlama servisi olarak en çok böcek ve fare şikayeti aldığımız bölgeler başlıca şu şekildedir; Ağaçlı, Akpınar, Akşemseddin, Alibeyköy, Çırçır, Çiftalan, Defterdar, Düğmeciler, Emniyettepe, Esentepe, Eyüp Merkez, Göktürk, Güzeltepe, Işıklar, İhsaniye, İslambey, Karadolap, Mimarsinan, Mithatpaşa,  Nişancı, Odayeri, Pirinçci, Rami Cuma, Rami Yeni, Sakarya, Silahtarağa, ↑çular ve Yeşilpınar mahalleleridir.

Eyüp böcek ilaçlama servisi Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı tüm belge ve ruhsatlara sahiptir. Aynı zamanda kullanılan ilaçlar ise TSE gereğince test edilmiş, insan ve hayvan sağlığı açısından zararsızdır. Uzman ilaçlama ekibinin ilaçlama yapılacak olan alan büyüklüğünü ve haşere türünün ilaca karşı olan direncini tespit etmesinin ardından ilaçlama uygulamasına geçilir. Bu işlem sonucunda şikayetçi olunan alanda uzun bir süre herhangi bir böcek veya fare çeşidi ile karşılaşmak olası değildir. İlaçlama uygulamalarımız hakkında genel bir bilgi almak için müşteri hizmetlerimizle görüşebilirsiniz. İlaçlama uygulamalarımız İstanbul’un tüm ilçe ve mahallelerinde ekonomik ve standart fiyattadır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir