Evde Fare

Fare insan hayatını olumsuz etkileyen canlıların başında gelmektedir. Görüldüğü bölgeler itibari ile çok pis olan bu canlılar birçok mikrobu da bünyesinde barındırmaktadır. Yıllardır insanlar ile bir arada yaşayan; bizlerin yaşam alanlarımıza kadar girebilen bu canlı hem sağlık açısından hem de maddi olarak kayıtlara neden olmaktadır.

Fare bulundukları ortama, iklime ve çeşitlerine göre farklılık gösterir. Kimileri bağ ve bahçeye zarar verirken bazıları da evde bulunan eşyaları kemirerek hasar oluştururlar.

Fare ile mücadele başlı başına bir sorundur. Çünkü dışarıdan alınan fare ilaçları evde bulunan fare için çözüm yolu olmayacaktır. Evde fare görülmesi halinde en kesin çözüme ulaşmak için ilaçlama firmaları ile irtibata geçmelisiniz.

Çünkü dışarıdan aldığınız fare ilaçları sizlerin sağlığını da tehlikeye atabilir.Fare ilaçlama firması olarak özel üretilen insan sağlığına zarar vermeyen ilaçlarımız ve sağlık bakanlığı çalışma ruhsatımız ile evde fare görülen yerleri belirleyip yuva yapabilecek ortamlar göz önüne alınarak fare ilaçlama işlemi uygulanmaktadır.

Ayrıca eğitimli ekibimiz hem ilaçlama öncesi hem de ilaçlama sonrası sizlere 7/24 böcek ilaçlama servisleri ile hizmet vermektedir. Yıllardır her geçen gün son teknoloji kullanılan ürünler ile sizlerin % 100 güvenini kazanmak için çalışmaktayız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir