Cumhuriyet Böcek İlaçlama

Cumhuriyet Böcek İlaçlama hizmeti ile hem Şişli hem de tüm İstanbul, İzmir ve Kocaeli ili ilçelerinde fare ilaçlama hizmeti alabilirsiniz!

Cumhuriyet semti Şişli ilçesinde yer almaktadır. Şişli Cumhuriyet böcek ilaçlama servisi olarak çalışmalarımızı profesyonel ekimizle sürdürmekteyiz. Açık ve kapalı tüm mekanlarda oluşan haşere ve fare gruplarına karşı ilaçlama hizmetimiz bulunmaktadır.

HANGİ ALANLARDA İLAÇLAMA YAPILABİLİR?

Cumhuriyet böcek ilaçlama firması olarak haşere ve farelerin bulunduğu tüm alanlarda ilaçlama uygulamalarımızı gerçekleştirmekteyiz.

Ev, ofis, iş yeri, apartman, depo, fabrika, okul, bahçe, site, park, tarla gibi tüm alanlarda faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.

HAŞERELERE KARŞI HANGİ İLAÇLAMA YÖNTEMLERİ KULLANILIR?

Yaşam alanlarınıza gizlenerek yuva yapan haşerelerin yoğun olarak bulunduğu bölgeler tespit edildikten sonra en etkili ilaçlama yöntemleri belirlenmektedir.

Cumhuriyet böcek ilaçlama firması olarak haşere ve fare türlerine karşı kullanmış olduğumuz fare ilaçlama yöntemleri;

  • Jel
  • Sıvı
  • Kokulu
  • Kokusuz
  • Fare istasyonları

NEDEN PROFESYONEL İLAÇLAMA YAPTIRMALIYIM?

Haşere ve farelere karşı ilaçlama yapılmadığı takdirde bu zararlı canlılar yeni yavrular bırakarak sayılarını arttıracaklardır. Sayıları artan haşere ve fareler yaşam alanlarınızı etkisi altına alarak sağlığınızı ve çevrenizi tehlike altına alacaklardır.

Haşere ve fare türleri hakkında yeteri kadar bilgi ve tecrübe sahibi olmadığınız takdirde piyasada mevut olan tek tip ilaçlarla bu zararlı canlılardan kurtulmanız mümkün olmayacaktır. Bireysel yöntemler etki göstermediği gibi güvenli değildir.

Cumhuriyet böcek ilaçlama şirketi olarak alanında uzman kadromuzla hizmet vermekteyiz. Güvenli yöntemlerle sürdürdüğümüz çalışmalarımız firmamız bünyesinde görev alan ziraat ve kimya mühendislerinin kontrolü altındadır. Ürünlerimizin hepsi Sağlık Bakanlığı’ndan onaylıdır.

Cumhuriyet böcek ilaçlama servisinden hizmet almak istediğiniz takdirde iletişim numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir