Çatalca Haşere İlaçlama

Yüz ölçümü bakımından İstanbul’un en büyük ilçesi olan Çatalca, 100.000 i aşkın nüfusa sahiptir. Çatalca’nın okur-yazar oranı %99 dur. İstanbul un batısında kurulmuş olan şehir, 42 köye sahiptir. Çatalca ekili-dikili tarım alanları ile İstanbul tarım ekonomisine büyük katkıda bulunur.

Denize yakınlığı ve tarım bölgesi olması sebebiyle bölgede yoğun bir haşere sorunu yaşanmaktadır. Çatalca ilçesinde özellikle kırkayak, çıyan, yılan gibi zehirli haşereler sıkça görülür. Çatalca ilçesindeki müşterilerimiz, şirketimizden sıklıkla; yılan ilaçlama, çıyan ilaçlama, kırkayak ilaçlama, çekirge ilaçlama, karınca ilaçlama, akrep ilaçlama ve fare ilaçlama talebinde bulunmaktadır.

Çatalca yüz ölçümü bakımından oldukça büyük bir ilçe olduğu için, bu bölgedeki şubelerimizdeki eleman sayısı da oldukça fazladır. Çatalca Böcek İlaçlama servisimiz, ilçedeki müşterilerimize 7 gün 24 saat boyunca hizmet vermektedir.

Çatalca ilçesinde ilaçlama yaptığımız semtler şöyle;
Merkez, Akalan, Atatürk, Ayvadere, Bahsayış, Başakköy, Belgrat, Binkılıç, Çakıl Cami, Çanakça, Çiftlikköy, Dağyenice, Deliklikaya, Dursunköy, Elbasan, Fatih Ferhatpaşa, Gökçeali, Gümüşpınar Hastane, Hisarbeyli, İhsaniye, İnceğiz İstasyon, İzzettin Kabakça, Kaleiçi, Kalfaköy, Karacaköy, Kestanelik, Kızılcaali Muratbey, Nakkaş, Oklalı, Ömerli, Orcunlu, Örencik, Ovayenice, Sazlıbosna, Subaşı, Yalıköy,Yazlık, Yeşilbayır..

Çatalca Haşere İlaçlama olarak; ev ilaçlaması, bahçe ilaçlaması, bodrum ilaçlaması, bina ilaçlaması, cafe ilaçlaması, hastane ilaçlama, okul ilaçlama, fabrika ilaçlama, çiftlik ilaçlama olmak üzere açık ve kapalı alan ilaçlamalarının tümünü yapmaktayız.

Sağlık Bakanlığı onaylı firmamız, Özel Haşere İlaçları kullanmaktadır. Ziraat mühendislerimiz kontrolünde hazırlanan haşere ilaçları insan sağlığı açısınıdan hiçbir olumsuz etki göstermemektedir. Çatalca Haşere İlaçlama hizmetimiz ekonomik fiyata ve garantili olarak yapılmaktadır. Çağrı Merkezimizi günün her saati arayabilir, destek ve detaylı bilgi alabilirsiniz.

Avrupa Yakası İlaçlama:

Arnavutköy
Avcılar
Bağcılar
Bahçelievler
Bakırköy
Başakşehir
Bayrampaşa
Beşiktaş
Beylikdüzü
Beyoğlu
Büyükçekmece
Çatalca
Esenler

Avrupa Yakası İlaçlama

Esenyurt
Eyüp
Fatih
Gaziosmanpaşa
Güngören
Kağıthane
Küçükçekmece
Sarıyer
Silivri
Sultangazi
Şişli
Zeytinburnu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir