Büyükçekmece Haşere İlaçlama

Büyükçekmece 200.000 e yaklaşan nüfusu ile İstanbul un hızlı gelişen ilçelerinden biridir. Büyükçekmece sahili ve ağaçlık alanları oldukça geniş yer kaplar ve ilçe için oldukça önemlidir. Yazlık bir ilçe olan Büyükçekmece de birçok eğlence alanı vardır. Her yıl yapılan festivaller, dünyanın en büyük festivalleri arasında gösterilmektedir.

Ağaçlık alanların geniş yer tuttuğu ve deniz kenarında bulunan Büyükçekmece ilçesinde haşere ve kemirgen yoğunluğu özellikle yaz aylarında artmaktadır. Büyükçekmece ilçesindeki müşterilerimiz, şirketimizden sıklıkla; fare ilaçlaması, kalorifer böceği ilaçlaması, pire ilaçlaması, tahta kurdu ilaçlaması, çıyan ilaçlaması, yılan ilaçlaması taleplerinde bulunmaktadır.

Büyükçekmece de en büyük şubelerinden birini bulunduran Asya İlaçlama, bu ilçedeki müşterilerine 7/24 profesyonelce hizmet vermektedir. Büyükçekmece de ilaçlama yaptığımız semtler şöyle;
19 Mayıs, Ahmediye, Albatros, Alkent, Atatürk, Bahçelievler, Batıköy, Celaliye, Cumhuriyet, Çakmaklı, Dizdariye, Fatih, Güzelce, Hürriyet, Kamiloba, Karaagaç, Köyler, Kumburgaz, Mimaroba, Mimarsinan, Murat Çeşme, Muratbey, Pınartepe, Sinanoba, Tepecik, Türkoba, Ulus,Yenimahalle.

Büyükçekmece de ilaçlama şirketimiz; ev ilaçlaması, bahçe ilaçlaması, bina ilaçlaması, cafe- restoran ilaçlaması, hastane ilaçlaması, okul ilaçlaması, büfe ilaçlaması, fabrika ilaçlaması, şantiye ilaçlaması olmak üzere açık ve kapalı tüm alanların ilaçlamasını yapmaktadır.

Ziraat mühendislerimiz tarafından, her haşere ve kemirgen türüne özel olarak hazırlanan haşere ilaçları, Sağlık Bakanlı onaylıdır. Büyükçekmece Haşere İlaçlama için Çağrı merkezimize günün her saati ulaşabilir, detaylı bilgi alabilirsiniz.

 

[one_third]

Avrupa Yakası İlaçlama:

Arnavutköy İlaçlama Servisi
Avcılar İlaçlama Servisi
Bağcılar İlaçlama Servisi
Bahçelievler İlaçlama Servisi
Bakırköy İlaçlama Servisi
Başakşehir İlaçlama Servisi
Bayrampaşa İlaçlama Servisi
Beşiktaş İlaçlama Servisi
Beylikdüzü İlaçlama Servisi
Beyoğlu İlaçlama Servisi
Büyükçekmece İlaçlama Servisi
Çatalca İlaçlama Servisi
Esenler İlaçlama Servisi

[/one_third][one_third]

Avrupa Yakası İlaçlama

Esenyurt İlaçlama Servisi
Eyüp İlaçlama Servisi
Fatih İlaçlama Servisi
Gaziosmanpaşa İlaçlama Servisi
Güngören İlaçlama Servisi
Kağıthane İlaçlama Servisi
Küçükçekmece İlaçlama Servisi
Sarıyer İlaçlama Servisi
Silivri İlaçlama Servisi
Sultangazi  İlaçlama Servisi
Şişli İlaçlama Servisi
Zeytinburnu İlaçlama Servisi[/one_third]

[one_third_last]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir