Beyoğlu Haşere İlaçlama

Beyoğlu İstanbul ‘un en eski yerleşim yerlerinden biridir. İstanbul un merkezi olarak tanımlanabilecek olan Beyoğlu, tarih de birçok medeniyetin de gözdesi olmuştur. Taksim Meydanı ismini, Taksim Maksemi nden alır. Osmanlı Dönemi nde civar semtlere su dağıtmak için Taksim e bir su deposu kurulmuştur. Su taksimi buradan yapıldığı için, meydan Taksim adını almıştır.

Beyoğlu ndaki yapıların çok büyük bir bölümü eski yapılardır. Bunlardan kimisi taş kimisi ahşap yapılardır. Beyoğlu ndaki tarihi yapı, beraberinde haşere problemini de getirmiştir. Özellikle kullanılmayan yapılarda yoğunlaşan haşereler, besin ihtiyacı için buradan başka bölgelere geçiş yapar. Beyoğlu ndaki müşterilerimiz bizlerden en fazla; pire ilaçlaması, tahta kurusu ilaçlaması, hamam böceği ilaçlaması, tahta kurdu ilaçlaması ve fare ilaçlaması talebinde bulunmaktadır.

Beyoğlu nda büyük bir şubesi bulunan Asya İlaçlama bu ilçedeki şu semtlere 7 gün 24 saat hizmet vermektedir;
Ayaspaşa – Azapkapı – Çıksalın – Çukurcuma – Dolapdere – Fındıklı – Galata – Galatasaray – Hacıhüsrev – Hasköy – Kabataş – Karaköy – Kasımpaşa – Şişhane – Taksim – Tarlabaşı – Tepebaşı – ↑hane

Asya İlaçlama, Beyoğlu ilçesinde; ev ilaçlama, cafe ilaçlama, restoran ilaçlama, bahçe ilaçlama, bina ilaçlama, iş yeri ilaçlama, hastane ilaçlama, ofis ilaçlama, okul ilaçlama, fırın ilaçlama, mağaza ilaçlama, AVM ilaçlama gibi açık ve kapalı tüm alanların ilaçlamasını yapmaktadır.

Sağlık Bakanlığı onaylı olan firmamızın kullandığı haşere ilaçları, Ziraat Mühendislerimiz kontrolünde hazırlanmaktadır. Modern ekipman ve profesyonelce eğitilmiş elemanlarımızla, günün her saati, hizmetinizdeyiz..

7/24 hizmet veren Çağrı Merkezimizi arayarak Beyoğlu Haşere İlaçlama ile ilgili ayrıntılı bilgi ve destek alabilirsiniz..

 

[one_third]

Avrupa Yakası İlaçlama:

Arnavutköy İlaçlama Servisi
Avcılar İlaçlama Servisi
Bağcılar İlaçlama Servisi
Bahçelievler İlaçlama Servisi
Bakırköy İlaçlama Servisi
Başakşehir İlaçlama Servisi
Bayrampaşa İlaçlama Servisi
Beşiktaş İlaçlama Servisi
Beylikdüzü İlaçlama Servisi
Beyoğlu İlaçlama Servisi
Büyükçekmece İlaçlama Servisi
Çatalca İlaçlama Servisi
Esenler İlaçlama Servisi

[/one_third][one_third]

Avrupa Yakası İlaçlama

Esenyurt İlaçlama Servisi
Eyüp İlaçlama Servisi
Fatih İlaçlama Servisi
Gaziosmanpaşa İlaçlama Servisi
Güngören İlaçlama Servisi
Kağıthane İlaçlama Servisi
Küçükçekmece İlaçlama Servisi
Sarıyer İlaçlama Servisi
Silivri İlaçlama Servisi
Sultangazi  İlaçlama Servisi
Şişli İlaçlama Servisi
Zeytinburnu İlaçlama Servisi[/one_third]

[one_third_last]

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir