Beşiktaş böcek ilaçlama

İlaçlama; ev, iş yeri, cami, okul, hastane, fabrika gibi kapalı ve toplumsal alanların yanı sıra; park, bahçe, tarla gibi açık alanlarda da belli bir böcek türüne karşı uygulanabilen dezenfekte işlemidir. Beşiktaş böcek ilaçlama servisi yaşam alanlarınıza giren tüm böcek ve fare türlerine karşı mücadele vermektedir.

Beşiktaş böcek ilaçlama servisi olarak en çok böcek ve fare şikayeti aldığımız bölgeler başlıca şu şekildedir;  Abbasağa, Akat, Arnavutköy, Balmumcu, Bebek, Cihannuma, Dikilitaş, Etiler, Gayrettepe, Konaklar, Kuruçeşme, Kültür, Levazım, Levent, Mecidiye, Muradiye, Nispetiye, Ortaköy, Sinanpaşa, Türkali, Ulus, Vişnezade ve Yıldız mahalleleridir.
Yaşam alanları içine girdiğinde kısa süre içinde üreyerek, istila haline dönüşen böcek türleri arasında; kalorifer böceği, pire, güve, kulağakaçan böceği, ev faresi, akrep, salyangoz, yılan, uyuz böceği, bit, akar, çekirge, gümüş böceği, çıyan, teşbih böceği, tatarcık, sivrisinek, sinek, mite, karınca, hamam böceği, halı böceği, tahta kurdu, kakalak, eşek arısı, mayt, kene, kertenkele, tahtakurusu, lağım faresi, kırkayak, yaban arısı ve örümcek sayılabilir.  Kişisel veya toplumsal yaşam alanlarınız içinde bu canlı türleri ile karşılaştığınızda, kendiniz müdahalede bulunmadan ve vakit kaybetmeden profesyonel ilaçlama firmalarından fare ve böcek ilaçlama uygulaması almanız gerekir.

Sizde kişisel veya toplumsal yaşam alanlarınız içinde herhangi bir haşere sorunu yaşıyorsanız Beşiktaş böcek ilaçlama servisine ulaşarak, müşteri hizmetlerinden gerekli bilgi ve yardımı alabilirsiniz. İlaçlama uygulamalarımız İstanbul’un tüm ilçe ve mahallelerinde standart ve ekonomik fiyattadır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir