Avcılar Böcek İlaçlama

Avcılar böcek ilaçlama servisimiz ilaçlama ihtiyacı duyan herkese hizmet vermektedir. Firmamız her gün ve her saat açıktır. Deneyimli kadrosu ve uzun yıllara dayanan tecrübesi ile ilaçlama servisimiz müşterilerinin yardımına koşmaktadır. Uygun fiyatlarda ilaçlama avantajları için servisimize başvurmanız yeterlidir.

Servisimiz, ev, iş, yeri, okul, fırın, pastane, yurt, fabrika, bina, site vb tüm alanlarda ilaçlama yapmaktadır. Başta hamam böceği, pire, fare, kene ve tüm haşere ilaçlama konusunda firmamıza ulaşabilir ve böcek ilaçlama hizmeti alabilirsiniz.

Yaşam alanlarımız bizim sığınaklarımızdır. Buralarda böcek ve zararlı canlılar ile karşılaşmak bizi çok huzursuz eder. Böcekler insanlara hem fiziksel hem ruhsal açıdan zarar vermektedirler. Haşereler fiziki yapılarının küçük olması dolayısı ile her çeşit mekanda gezinirler. Daha çok lağım, kanalizasyon ve çöplük alanlarda yaşarlar. Buralardan üstlerine çok fazla virüs ve mikrobu alırlar. Bu virüsler insanları hasta eden mikroplardır. Tifo, dizanteri, astım, veba, verem, mantar ve alerjik hastalıklara sebep olurlar. Bu hastalıklardan uzak durabilmek için böceklerden uzak olup çevremizde onların barınmasına engel olmalıyız.

Böcekler çoğunlukla yaşam alanlarımıza boşluklardan ve tamire ihtiyaç duyulan yerlerden giriş yaparlar. Bu sebeple çevremizde tamir gerektiren alanlar bırakmamalıyız. Evlerimizde yiyecek artıkları ve çöpleri uzun süre tutmak böcekleri yaşam alanlarımıza çeker. Açıkta yiyecek içecek barındırmamak da bir diğer önlem olacaktır. Böcekler besin bulabilmek için çevremize gelirler. Koku alma özellikleri çok gelişkindir. Bu sebeple açıkta yiyecek bulmak onları evlerimize çeker.

Servisimiz en çok böcek şikayetini aşağıdaki semtlerden alır;

  • Ambarlı
  • Avcılar
  • Firuzköy
  • Gümüşpala

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir