Ankara Fare İlaçlama

Ankara Türkiye’nin başkenti nüfusun en yoğun olduğu metropol illerindendir. İklim bakımından karasal iklim görülmektedir. Siyasi ve ekonomik açıdan çok fazla gelişen ilde yerleşim hayatı günden düne tüm ilçelerinde artış göstermektedir.

Nüfusun yoğun olduğu yerlerde görülen fare; insan hayatını olumsuz etkileyen canlılar arasındandır. Çok farlı türü olan fareler kanalizasyon, lağım, çatı arası, bodrum ve odunluk gibi bölgelerde gezdikleri için birçok virüsü de taşımaktadırlar. İstedikleri her yere tırmanabilen fare mutfakta açıkta bırakılan yemeklere gelebilirler genelde gece beslenen bu canlılar kalabalık yaşadıkları için eğer evinizin bir bölgesinde bir fare gördüyseniz bilin ki mutlaka diğer fareleri de görmeniz mümkündür.

Ankara nüfus bakımından yoğun olduğu için bu bölgede kemirgen ilaçlama firması olarak şubelerimiz ile sizlere yardımcı olamaya devam etmeyiz. Ankara ilaçlama olarak ziraat mühendisleri tarafından hazırlanan ilaçlar ile kokulu ya da kokusuz uygulanan son teknoloji aletler ile sizlere 7/24 hizmet sunmaktayız.

Unutmayın ki ilaçlama yapmak ciddi bir iştir ve sağlık bakanlığı çalışma ruhsatı olmayan firmalar ile siz değerli müşterilerimizin sağlığını tehlikeye atacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir