mite

Akar İlaçlama

Akar gözle görülemeyen canlılardır. Vücutları kıllı ve oval bir yapıya sahiplerdir. Yapıları itibari ile beslenimlerini deri döküntüleri ile sağlayan akar çok hızlı ürer genellikle yatak, yastık, kanepe, koltuk ve halı gibi yerlerde yaşamlarını sürdürürler. Görünmedikleri için mücadele etmenin çok zor olduğu mayt birçok alerjik duruma neden olur.

Akar ile mücadele etmek için dışarıdan alınan böcek ilaçları bu canlılar için hiç etkili olmaz. Özellikle yatakların ciddi şekilde ilaçlanmalıdır. Bir çok müşteri akar (mite) tam olarak ne olduğunu bilmez şikayetleri sürekli kaşındıkları yönünde olur. Bu nedenle böcek ilaçlama servisimiz özel olarak hazırlanan ilaçlar ile akar ilaçlama konusunda uzman ekibimiz siz değerli müşterilerimize yardımcı olmak için çalışmaktadır.

Her bir yumurtlamada yüzlerce yavru bırakan mayt (akar)için kullanılan sıvı ilaçlarımız ile bu soruna kesin sonuç ile çözüm bulmaktayız. Astım, bronşit, koa gibi solunum yolu rahatsızlıklarına neden olan akar ilacı olan bir canlı değildir. Mutlaka evde akar ya da diğer adı ile mite görülmesi durumunda mutlaka ilaçlama servisleri ile görüşerek mite ilaçlama konusunda yardım alınız.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir