Adakent Böcek İlaçlama

Adakent Böcek İlaçlama servisi olarak günün her saatinde Adakent halkına fare ve böcek ilaçlama hizmeti veriyoruz.

Adakent böcek ilaçlama firması olarak Adakent bölgesinde yer alan tüm haşere ve kemirgen türlerine karşı ilaçlama hizmeti sunmaktayız.

Firmamız uzman kadrosuyla sizlere en iyi hizmeti sunabilmek adına kesintisiz ilaçlama hizmeti sunmaktadır. İlaçlama görevini üstelenen personelimiz her tür haşere ve kemirgen hakkında bilgi donanımına sahiptir. Sizin belirlediğiniz bir tarih ve saatte ilaçlama personelimiz haşere ve kemirgenlerin bulunduğu alana gelmektedir. İlaçlama personelimiz öncelikli olarak ortamda var olan haşere ve kemiren türünü tespit eder. Ardından yuva yaptıkları bölge belirlenir. Haşere ve kemirgen türüne göre en etkili ilaçlar ve ilaçlama teknikleri belirlendikten sonra uygulamalara başlanır. Böylelikle sağlıklı ve kesin sonuçlara ulaşmış oluruz.

Haşere türü ve ilaçlama yapılacak mekanın durumuna göre sıvı ilaçlama, kokulu ilaçlama, kokusuz ilaçlama, jel ilaçlama ve fare istasyonlarından birini belirleyerek uygulamaktayız. İş yeri, ofis, ev, okul, apartman, bina boşluğu, gıda fabrikaları, site, bahçe, tarla, sera gibi açık kapalı birçok alana hizmet sunmaktayız.

Adakent böcek ilaçlama servisi olarak önceliğimiz daima insan sağlığını ön planda tutarak ilaçlama işlemini gerçekleştirmektir. Kullanmış olduğumuz ilaçlar Sağlık Bakanlığı’ndan onaylıdır. Haşerelerden insanlara ve evcil hayvanlara envai çeşitte hastalık bulaşmaktadır. Veba, tifüs, humma, sıtma, alerjik reaksiyonlar, parazitsel hastalıklar, bağırsak hastalıkları en çok görülen vakalardır.

Merak ettiğiniz sorulara 7/24 hizmet veren müşteri temsilcilerimize ulaşarak yanıt alabilirsiniz. Firmamızdan ilaçlama hizmeti talebinde bulunmak istediğiniz takdirde müşteri temsilcilerimizden randevu almanız yeterli olacaktır.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir